FOTOGRAFIA REKLAMOWA


 

Fotografię reklamową realizuję we własnym studiu fotograficznym, za pomocą zaawansowanych technik zdjęciowych połączonych z najnowszymi technikami szeroko pojętej postprodukcji cyfrowej. Studio fotograficzne o powierzchni 200 metrów kwadratowych i wysokości 5 metrów, wyposażone w nowoczesne oświetlenie filmowe, fotograficzne i materiały do efektów specjalnych. Sesje fotograficzne wykonuję przy użyciu cyfrowych aparatów małoobrazkowych i średnioformatowych z rozdzielczościami do 80Mpx. 

Sesje studyjne obejmują fotografię przedmiotu, fotografię żywności, fotografię z wykorzystaniem modeli, budowanie planów fotograficznych, makro fotografię, reprodukcje dzieł sztuki, fotografię techniczną oraz sesje korporacyjne i wizerunkowe.

Wykonywana w studio fotografia reklamowa dedykowana jest do promocji produktu, marki oraz idei. Kreując taką fotografię wykorzystuję możliwości studia fotograficznego, w którym stosuję zaawansowane techniki oświetleniowe łącząc je z multiplikacja zdjęć i końcową postprodukcją wg opracowanego wcześniej prze zemnie projektu fotografii. 

Studio wykorzystuje tylko światło sztuczne zarówno filmowe ciągłe jak i błyskowe, co w połączeniu z całkowitym zaciemnieniem pozwala wykorzystywać zarówno bardzo krótki czas błysku jak i bardzo długą ekspozycję nie zakłóconą światłem z okien. Studio dysponuje setkami rekwizytów, jak również dziesiątkami teł od tych największych 3,6 metra umieszczonych pod sufitem aż po dedykowane tła do fotografii stołowej o unikalnych fakturach i strukturach plastiku, metalu lub drewna.