Fotografię tworzę we własnym studiu fotograficznym, za pomocą zaawansowanych technik zdjęciowych połączonych z najnowszymi technikami szeroko pojętej postprodukcji cyfrowej. Studio fotograficzne o powierzchni 200 metrów kwadratowych i wysokości 5 metrów, wyposażone w nowoczesne oświetlenie filmowe, fotograficzne i materiały do efektów specjalnych. Sesje fotograficzne wykonuję przy użyciu cyfrowych aparatów małoobrazkowych i średnioformatowych z rozdzielczościami 50 Mpx i 80 Mpx. 

Wykonywana w studio fotografia reklamowa dedykowana jest do promocji produktu, marki oraz idei. Kreując taką fotografię wykorzystuję możliwości studia fotograficznego, w którym stosuję zaawansowane techniki oświetleniowe łącząc je z multiplikacja zdjęć i końcową postprodukcją wg opracowanego wcześniej prze zemnie projektu fotografii. 

Studio wykorzystuje tylko światło sztuczne zarówno filmowe ciągłe jak i błyskowe, co w połączeniu z całkowitym zaciemnieniem pozwala wykorzystywać zarówno bardzo krótki czas błysku jak i bardzo długą ekspozycję nie zakłóconą światłem z okien. Studio dysponuje setkami rekwizytów, jak również dziesiątkami teł od tych największych 3,6 metra umieszczonych pod sufitem aż po dedykowane tła do fotografii stołowej o unikalnych fakturach i strukturach plastiku, metalu lub drewna.


 

STUDIO FOTOGRAFICZNE


 

 

Parametry studia:

 powierzchnia 200 m2

 wysokość 5 m

 Zaplecze cyfrowe i postprodukcja 200 m2

W studio oprócz sesji fotograficznych wykonywane są również projekty video.

            ZAKRES PRAC STUDYJNYCH:

 Reklamowa            Artystyczna

 Społeczna              Portretowa

 Makrofotografia      Reprodukcje dzieł sztuki

 Produktowa            Packshotowa

 Korporacyjna          Wizerunkowa

 Techniczna             Budowanie planów fotograficznych

 Żywniści                Potraw